ÇERKEŞ YAPILANLARI GÖRDÜ MİTİNG ALANINI DOLDURDU

ÇERKEŞ’TEN HASAN PAŞAYA TAM DESTEK

Siyaset 28.03.2024 01:11:00 0
ÇERKEŞ YAPILANLARI GÖRDÜ MİTİNG ALANINI DOLDURDU


Ak Parti Grup Başkan Vekili Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Ak Parti Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan ve Ak Parti önceki dönem Milletvekili  Salim Çivitcioğlu Çerkeş’te vatandaşlara seslendi. 
Ak Parti Çerkeş İlçe Başkanlığı yanında düzenlenen Büyük Çerkeş Mitingine çok sayıda vatandaş katıldı. Ak Parti Çankırı Teşkilatı ilçelerin arasında en coşkulu mitingini Çerkeş’te düzenledi. Açılış konuşmasını yapan Ak Parti Çerkeş Belediye Başkan Adayı Hasan Sopacı, 31 Mart  Seçimlerine Çerkeş olarak hazır olduklarını ve seçim çalışmaları kapsamında son güne kadar seçim çalışmalarının sürdürüleceğini ve beş yıl daha Çerkeş’e hizmetkar olmak istediklerini ifade etti. Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, “Çerkeş’te ne kadar güzel çalışmalar ve hizmetler olduysa hepsinde sizin imzanız mührünüz var hepinizden Allah Razı olsun diyerek vatandaşlara teşekkür etti. Vatandaşlarımızın fikirleri ışığında, yerinde atılan adımlarla, bir ilçenin kaderinin değişebileceğini tüm Çerkeş halkına gösterdiğimize inanıyorum. Hemşehrilerimiz ile birlikte , doğum büyüdüğümüz topraklara olan vefa borcumuzu ödemek amacıyla, verdiğimiz sözlerin çoğunu gerçekleştirerek, gelecek nesiller için sağlam temeller attık.

 Sizlerin desteğiyle ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan gelişen bir Çerkeş için çabaladık. Bu 10 yılda vermiş olduğumuz sözlerin büyük bir kısmını yerine getirmenin yanı sıra, söz verilmeyen ama ilçemizin geleceği için gerekli olan çalışmaları da başarılı bir şekilde projelendirilip hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Dolu dolu bir çalışma temposu ile geçirdiğimiz bu süreçte yapmış olduğumuz projelerle ilçemizin daha hızlı büyümesini ve gelişmesini sağladık. Önümüzdeki yıllarda da verdiğimiz sözleri tutacağımızın, Çerkeş’imizin daha da iyiye gitmesi için çalışmalarımıza aynı şevk ve kararlılıkla devam edeceğimizin sözünü veriyorum. Çerkeş’e yapılan hizmetlerde Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Çankırı Milletvekilimiz Ak Parti Grup Başkan Vekilimiz Sn. Muhammet Emin Akbaşoğlu’nun, Ak Parti Çankırı İl Başkanlığımızın, ve önceki dönem Milletvekilimiz Sn. Salim Çivitcioğlu’nun çok emeği var. Birlikte büyüyen ve gelişen ilçemize hizmet etme imkanı bulduk. Çocuklarımızın geleceği için, Çerkeş’imizin geleceği için haydi Çerkeş’im bir daha bi beş yıl daha Çerkeş’imizi geliştirip büyütelim. Kıymetli  Grup Başkan Vekilimiz Çerkeş-Kızılcahamam yolunun yapılması ve IV. Murat Camii'nin yeniden aslına uygun olarak yapılması için söz verdiler. Kendilerine şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum.  Tüm hemşehrilerimize mitingimize yoğun ve coşkulu katılımlarından gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

 


  • Pazartesi 28.5 ° / 14 ° Güneşli
  • Salı 29.6 ° / 15 ° Güneşli
  • Çarşamba 28.8 ° / 14.8 ° Güneşli