Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu
Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

UYU ÇERKEŞ'İM UYU .ŞİİİİT RAHATSIZ ETMEYİN ÇERKEŞ'İM UYUYOR.

  • 20.08.2018 21:27:16Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp ile Paylaş

 

Çerkeş, uyumaya uyutulmaya devam ediliyor. Halkta mışıl mışıl uyuyor, uyumasa  Milletvekillerimiz ilçede ağırlanıp rahatça gezemezler bunalırlar, sıkılırlar. Demek ki Çerkeş’te problem yok, köyde problem yok asayiş berkemal.

         Çerkeş çilekeş çünkü atılım yapan belediye başkanı ilçesini kent yapmak için uğraşırken bazıları da köstek olmaya devam ediyor.  Yazmıştım köstek olanları ama kendi partisinden olduklarını söylememiştim. Hasan Paşa takımın en popüler ve yıldız oyuncusu ama yanındaki oyuncular vasat bile değil koşmaktan aciz hal böyle olunca yeniliyoruz gol üzerine gol yiyoruz. İlk golü de meslek yüksekokuluyla yedik.

        5 yıl önceyi hatırlayalım, Çerkeş’e meslek yüksekokulu kazandırılacaktı. Hasan Paşa başkan olarak yola çıktı.

       Ama engel çıkartan çıkartana nüfuz 10 bin olacak yoksa olmaz, Paşa yılmadı gece gündüz çalışıldı nüfuz 10 bin oldu. Okulu tadilat edin. Paşa belediye ve kendi imkânları ile tamiri tadilatı yaptı. Yine olmadı FETÖ nedeniyle öğretim görevlisi bulunamadı ya da bölüm iyi olmadığı için öğrenci gelmedi.

Ama yine yılmadı rektörün kapısını aşındırdı. Rektör söz verdi, Çerkeş’e 3 iyi bölüm açılacak ve öğrenci alınacak. İnternet ortamında okul Çerkeş myo olarak var ve öğrenci tercih yapabilir. Tercih yapanlar Çankırı’ya yönlendirilip Çankırı’da okuyor. Yani orta da ne bölüm, ne öğrenci, ne tutulan sözler var. Orta da olan tek şey yalanlarla uyutulan Çerkeş belediye başkanı ve halkı.

      Yalan diyorum çünkü bir iş vaat edilip yapılmadıysa ben buna yalan derim. Halkı uyutmaya hakkınız yok.

       Bu arada Çerkeş MYO var ama ilçemizde değil.

Sayın rektörüm Çerkeş’in ismini kullanıyorsunuz telif hakkı verin ya da Çerkeş’i kullanmayın bizde okulumuz var demeyiz başımızın çaresine bakarız.

İkinci gol  adeta kendi kalemize  başlatılan tünel durdur . oysa vekilimiz Hüseyin Filiz Bey Çerkeş Kızılcahamam tünelini başlattı mı?

 Allah razı olsun başlattı.  

    

Öyle veya böyle bitme noktasına geldi. Seçim konuşmanız hala kayıtlı en kısa zamanda hatta seçimden önce Kızılcahamam Çerkeş karayolu ihalesi yapılacaktı değil mi?

Ey uyuyan Çerkeşlim TÜNEL inşaatı durdu.

Işık dağı Çerkeş yoluna da mucur döküldü her gün kaza oluyor.

Vallahi Hüseyin Filiz’i arar olduk.

Üçüncü gol bir telefon ile bile hallolur. Amma kim halledecek? Çerkeş’te elektrik hatları bakım onarımı yapılmalı. Çerkeş abonelik ve elektrik ile işlemleri için 2 çalışan geliyor millet kavga ediyor ilçe başkanınızdan bilgi alın.

İşte Dördüncü gol Türk Telekom’un Çerkeş de ki tüm kabloları kopmuş ek olmuş, 72 köye, 3 ilçeye 2 çalışan bakıyor. Bunu başka birine söylesek yalancı diye bizi döver be utanın

Sıkı durun beşlik oluyoruz. Çerkeş içindeki mobeseler takıldı, odası hazırlandı hizmete girmek için 3 aydır bekliyor. Böyle giderse seneye anca girer.

 Bu sorunları defalarca yazdım.

      Bu sorunlar Çerkeşli vatandaşımızı çok mağdur etmiştir, etmeye de devam ediyor. Siyasi büyüklerimiz arada bir Çerkeş’e gelip vaat ediyorlar, Hacılar barajını yapacağız, tünel yapacağız, üniversite şehri yapacağız ama ne yapılan var ne de takip eden.

 Hayatlarında hiç yalan söylemeyen sevgili siyasetçilerim. Çankırı’da konunun muhatabı olan sayın bürokratlarım yukarıda saydığım sorunların hepsi bilginiz dâhilinde dürtülmeyi bekliyorsunuz da. Bizde dürtülmeyi bekliyoruz. Çerkeş halkı olarak yoksa nasıl uyanırız.

 

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

Benzer Haberler

Yorum Yapın

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu