Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu
Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

ULUSU MAHALLESİNE TAZE KAN ERSİN KANTAR GELİYOR

  • 14.10.2018 19:09:44Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp ile Paylaş

 

Ersin KANTAR kardeşimiz, 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Ulusuyu Mahalle Muhtarlığına aday olduğunu açıklamıştır. 
       Seçimlerde ipi göğüslemesi için tüm hemşerilerimizin kendisine destek vermesini isteyen kardeşimizi tebrik eder, başarılar dileriz. 
yoktur. 
       İş hayatında gösterdiğin başarıyı, mahallemizi temsil konusunda da göstereceği inancıyla yolunun açık olmasını temenni ederiz.

Şimdi size ersin kardeşimiz kendini tanıtacak ve neden aday olduğunu açıklayacak ERSİN KANTAR kardeşimiz Çerkeş vuslat haberden sizlere her ay seslenecektir  tanıtımda bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

 

 

BEN ERSİN KANTAR,

1987 YILI ÇERKEŞ DOĞUMLUYUM. 25 YILDIR ULUSU MAHALLESİNDE İKAMETGÂH ETMEKTEYİM.

BİR İNSANIN GÖREVİNİN YARISI VATANA DİĞER YARISIDA HALKA HİZMETTİR ANLAYIŞI İLE ÇIKTIĞIM BU YOLDA MAHALLEME OLAN GÖNÜL BORCUMU VE ÜSTÜME DÜŞEN VAZİFEYİ YAPMAK İSTİYORUM. BUNU STATÜ(MUHTARLIK) ALARAK YAPMAK DAHA BAŞKA OLACAĞI İÇİN, YETKİM OLURSA İNSANLARA DAHA FAZLA YARDIMDA BULUNABİLME ADINA ULUSUYU MAHALLESİNE MUHTAR ADAYI OLARAK ÇIKMAKTAYIM.

MUHTARLIK GÖREVİNİ BİR ANLAMDA ‘SOSYAL SORUMLULUK’ OLARAK GÖRÜYORUM. ŞAHSIM ADINA MADDİ BİR CIKAR PEŞİNDE DEĞİLİM.

MAHALLEMİN SIKINTILARINI BİLİYORUM. BİREBİR BU MAHALLEDE YAŞADIĞIM İÇİN BU SORUNLAR AYNI ZAMANDA BENİMDE SORUNLARIM. BU SORUNLARIN GEREKLİ MAKAMLARA İLETİLMESİNDE KÖPRÜ GÖREVİ GÖRÜP TAKİPÇİSİ OLACAGIM. MAHALLEMİN SORUNLARI İLE İLĞİLENMEYİ SEVİYORUM.

 

BEN ULAŞILAMAYAN BİR MUHTAR OLMAYACAĞIM.

MAHALLE SAKİNLERİNİN BANA GECE DE GÜNDÜZ DE OLSA HER ZAMAN ULAŞABİLECEKLERİNİN GARANTİSİNİ VERİYORUM.

İLÇEMİZE BUGUNE KADAR GÖRÜLMEMİŞ BİR YATIRIM VE ÇALIŞMA YAPILIYOR. DOĞALGAZINDAN, PARKESİNE, ASFALTINA, SU TESİSATININ DEĞİŞİMİNE KADAR BİRÇOK YATIRIM VE YENİLİK VAR. BUNLAR İÇİN EN BAŞTA BELEDİYE BAŞKANIMIZ HASAN SOPACIY’A, VEKİLLERİMİZE VE BELEDİYE ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM. ANCAK BİZ ULUSUYU MAHALLESİ OLARAK YAPILAN BU HİZMETLERİN NE KADARINDAN FAYDALANDIK, HANGİ SÜREDE HİZMETE KAVUŞTUK.MAHALLEMİZİN DEĞİŞİME İHTİYACI OLDUĞU AÇIK VE ORTADADIR.MAHALLEMİZİN COK KONUŞANA DEĞİL ÇALIŞACAK OLANA İHTİYAÇI VAR.

BENİM TÜM HEYECANIM, HIRSIM ULUSUYU MAHALLESİ’NİN BUGÜNE KADAR MAKÛS KADERİ OLAN HİZMETİN EN SON GELDİĞİ MAHALLE OLMAKTAN ÇIKARIP, HİZMETİN EN BAŞTA GELDİĞİ MAHALLE OLMASI ADINADIR.

İNSANLARIN YÜZLERİNİN, GÖZLERİNİN RENGİ FARKLI OLSADA GÖZYAŞLARI NIN RENGİ HEP AYNIDIR. GÖZYAŞLARI İLE YOĞRULAN DÜNYADA GÖZYAŞI OLMAYAN, MUTLU, HUZUR DOLU, AYDINLIK VE AHLAKİ DEĞERLERİ İLE OYNANMAYAN BİR ULUSU İÇİN GÜZEL GÜNLER DİLİYOR, HEPİNİZİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUM.

Sevgi ve Saygılarımla,

ERSİN KANTAR

ULUSU MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

05458333340

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

Benzer Haberler

Yorum Yapın

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu