Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu
Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

FETÖ SANIĞI İFTİRACIYA DUR DE ÇANKIRI

 • 21.09.2017 22:42:21Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp ile Paylaş

Dünya liderimiz reisi cumhurumuz sayın Recep Tayyip Erdoğan fetö den yargılan gazeteciler için “bunların hepsi karaktersiz” dedi.

Çankırının yüz karası bir korsan haber sitesinin sahibi sitesinden önüne gelene Bylockçu fetöcü diye iftira attıran ÖMER SAĞIR… Şimdi hiç utanmadan, KORSAN OLARAK YAYINLADIĞI , sitesinden davası devam eden herkesin dürüstlüğüne, iyi bir milli görüşçü olduğuna şehadet ettiği siyasetçi ye aklı sıra çamur atmaya, yargıyı etkilemeye çalışıyor .

 KORSAN gazetecilerin, Çankırı şubesi başı OLAN BU ZEVATA BİRİLERİ DUR DESİN … Suçsuzluk karinesinden HABERİ OLAMAYAN BU ZAT masum insanlara iftira atması için hakikaten süzme karaktersiz olması lazım. ÇÜNKÜ KENDİSİ FETÖDEN YARGILANIYOR

HEM AK PARTİ YANLI HABER YAPACAKSIN

HEM AK PARTİLİ BAŞKANA BELDEN AĞAŞAĞI VURACAKSIN.

SONRA DURUP DURUP AK PARTİDEN SIRAYLA İŞİNİZE GELMEYEN NE KADAR İNSAN VARSA ÖNCE ÇAMUR ATACAK SONRADA AK PARTİYİ SAVUNACAKSIN

OHHHHH SUYUNDANDA KOY

ANA GÜZEL Mİ

YER Mİ ÇANKIRILI SENİN İFTİRANI

ŞUNUDA BELİRTELİM KİM FETÖCÜ İSE KİM ŞEREFSİZLİK YAPTIYSA CEZASINI ÇEKSİN . YOK ÇEKMESİNE İZİN VERİLMESİN İDAM EDİLSİN.KİM Kİ 15 TEMMUZUN MİMARI ŞEREFSİZ İDAM EDİLSİN ,

ŞUCU KANITLANSIN AMA ….

UYUMA EY ÇANKIRI BU İFTİRACIYA DUR DE SUÇ DUYURUSUNDA BULUN

1-     ömer sağır öğretmendir ve ikinci bir iş olarak gazetede çalışamaz (arkasında kim var bilinmez ama çalışıyor)

2-     2- ömer sağır fetöye yardım yataklıktan içeri alınmış 3,5 tutuklu kalmış tutuksuz yargılanmak üzere salıverilmiş ve anlamadığız sebeplerden göreve iade edilmiş. (arkasında kim var)

3-     3- şimdi çankırı’da hak adalet hukuk varsa ki var olduğuna inanıyorum bu adam hala nasıl haber yapıp insanları zan altında bırakıyor. Devlet memurluğunu itibarsızlaşıtrabiliyor. Evet çerkeş vuslat haber olarak Millet adına, demokrasi adına soruyoruz Gücünüz/Gücümüz dağdaki çobana, beğenmediğimiz siyasetçiye beğenmediğimiz rakiplere mi ,pazarcı teyzeye mi yetiyor?

4-     aynı ekilde söyle Ömer Sağır sen FETö den yargılandığın halde başkaları gibi neden açıkta değilsin de göreve iade edilebildin. Bu çankırıya fitne fesat sokan fetöye yardım yataklık tan yargılan bu zaat öğretmen mi gazeteci mi ? hakım mi yargıç mı? Bu haberleri ona yoksa yaptıran biri mi var? Nedir bu çifte standardın adı?

5-     Ey İFTİRACI ömer sagır senin için bile ben “Suçsuzluk karinesinden” dolayı suçsuz görüyorum , Ey Cahil öğretmen(demeğe dilim varmıyor) Suçsuzluk karinesine bir bak öğren “ bir suçtan dolayı kovuşturulan kişinin, suçluluğu mahkeme kararıyla sabit olmadıkça suçlu sayılmamasını ifade eder”.

 Sayın Vali, Sayın Yargı mensupları, Sayın Başsavcı size sesleniyorum. FETö sanığı olan Ömer Sağır yargıyı töhmet altında bırakıyor. Yalan yanlış işlerle suçluluğu kanıtlanmamış saygın bir siyaset adamını kendi çukuruna çekmeye çalışıyor. Anlayacağınız işi sulandırarak FETö'ye adeta hizmet ediyor. Kime hizmet ettiği belli olmayan bu iftiracı algıcıya dur demeyecekmisiniz?

 Hukuk yalancı bir iftiracıya mı teslim olacak?

eger bahse konu olan şahıs şuçlu olusa kanun gerekeni yapacağından hepimizin kuşkusu yok. ama siyasi hayatı devam eden birinin siyasi hayatını bu iftiralar ile biterse bu vebal herkesi yakar.

 

 

 

 

 

 

 

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

Benzer Haberler

Yorumlar (2)

 • Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu - yorumcuyum
  yorumcuyum

  bu öğretmenin bir çok olaya adı karışmış. zamanında antepia adlı restoranı da işletmiş ve ticaret yapmış. ama halen öğretmen. acaba bunu kollayan birileri mi var ve varsa neden kolluyorlar?

 • Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu - vatandaş
  vatandaş

  Ömer SAĞIR'ın halen öğretmenlik yapması; çocuklarımızın böyle bir adama emanet edilmesi ... inanılır gibi değil

Yorum Yapın

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu