Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu
Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

ÇERKEŞ İLÇESİNİN OKULUNUN ÇANKIRI’DA NE İŞİ VAR. ÇERKEŞ’İN OKULU ÇERKEŞ’TE OLUR

  • 02.12.2018 20:04:55Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp ile Paylaş

Çerkeş Meslek Yüksekokulu 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılına ÇANKIRI’DA devam ediyor.

Çerkeş Meslek Yüksekokulu belediye başkanı Hasan Sopacı’nın milyonlar harcayarak defalarca tamir tadilat yaptırması, sayın vekilimiz Hüseyin Filiz’in bütçeden ek olarak Çerkeş MYO’na  göndermiş olduğu paralarda tek amaç vardı Çerkeş MYO hizmet versin,  ama Çerkeş’de

Sayın rektörüm

Sayın vekilim

Sayın il başkanlarım

Sayın Çerkeş ilçe başkanlarım

Şunu iyi bilin.

Harcanan bu paralarda tüyü yetmemiş yetimin hakkı vardır bilesiniz.

Hesap sorun

Çerkeş ilçesinin Okulunun ÇANKIRI’DA NE İŞİ VAR.

ÇERKEŞ’İN OKULU ÇERKEŞ’TE OLUR

 

Efendim şu yüzden

Yan battı çamura yattı

Kem kum eee Çerkeşlilerin umutları yine seneye kaldı.

Tam tamına 10 yıldır, üniversite hayali ile yaşayıp. Meslek yüksek okuluna tav olduğumuz yetmedimi? Hadi üniversite olmadı.

MYO, onunda ne yazık ki ismi var, cismi de var, ama öğrenci olmayan hayalet OKUL olmaktan öteye gidemeyen Çerkeş Meslek Yüksekokulu muz var.

İlçemiz büyüyerek gelişmeye, devam ediyor, Karatekin üniversitesi diye bir üniversitenin Çankırı olduğunu İstanbul dan Gürcistan’a kadar adını duyurmaya D-100 karayolunda tabelamızı asarak devam ediyoruz.  Bir gün bu rektör elbet yazık milli servet çürüyor tüm imkânlar var diyerek faaliyete geçecek.

O zaman ki siyasiler bak MYO getirdik diye hava atacaklar. Çünkü getirmediği okulla bile hava atan getirince neler yapmaz.

Oysa kâğıt üzerinde MYO var,  grafik tasarım bölümü, tapu kadastro bölümü, Endüstriyel Cam ve Seramik bölümü, Süt ve Besi Hayvancılığı  bölümü ve Endüstriyel Tavukçuluk   açılmasında bu rektör istedi. Bu sene bari ilçemize katkı sunması için gayret ettik.

İlçemizin sorunlarına düzenlediğimiz panellerle çözüm bulmaya çalıştık. Vekillerimiz her geldiğinde sorduk valimize sorduk.

 Gazetemizden yazdık, sesimin çıktığı kadar bağırıyorum.  Ey Çankırı bıkmadık yine yazacağım.

 Sevgili Çerkeşliler Yolumuz uzun, yolumuz meşakkatli ancak yolun sonu da aydınlık. Benim temennim şudur ki okulumuza sahip çıkalım, farklı fikirler üretelim, analitik düşünelim, bilimi rehber edinelim. Gerekirse tartışalım. Doğru düşünce tartışmaktan çıkar.
Bir kere ÇANKIRIYI ayaga kaldıralım uyutmayalım .bizde uyumayalım kafa yoralım. Bu bağlamda şimdiden gelecek okula bizde hazır olalım, Çerkeş’i temiz tutalım, doğal güzelliklerin yansıra sosyal aktiveler için yatırım yapalım. Staj için Aytaç, organize sanayi ve hayvancılık olan ilçemizde istihdam alanı bulabileceği bir ilçede öğrenim gördüğünüzü vurgulamak isterim. Dolayısıyla burada öğrenim fırsatı yakalayan değerli öğrencilerimiz birer kültür elçisi konumunda mezun olacaklardır. Birçoğu ilçemizde kalıp çalışacak ilçemiz büyümesinde rol alacaklar gittikleri yerde Çerkeş anlatacaklar lütfen bu ögrencilerin bu sene ilçemize gelmesi için ne gerekiyorsa yapalım son sözüm YA ÇARESİZSİNİZ DİR YA ÇARESİZSİNİZDİR

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

Benzer Haberler

Yorum Yapın

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu