Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu
Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

BİZ DERDİMİZİ ANLATTIK HAMDİ B. AKTAŞ VALİMİZ DİNLEDİ.

  • 02.12.2018 20:03:31Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp ile Paylaş

Muhtarların taleplerini dinlemek, hizmetlerin köy ve ilçelere daha iyi götürülebilmesi için gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısı bu ay Çerkeş ilçemizde gerçekleştirildi.


Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ başkanlığında, Çerkeş Belediyesi Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Valimiz AKTAŞ’ın yanı sıra Çerkeş Kaymakamı Servet GÜNGÖR, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı Vekili J. Yb. İsmet KARTAL, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan SOPACI, Çerkeş’e bağlı Saçak Beldesi Belediye Başkanı Ramazan YARIM, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, köy ve mahalle muhtarları ve diğer yetkililer katıldı.


Toplantı açılışında konuşan Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, “Muhtarlar toplantısı vesilesiyle İlçelerimizi sırayla geziyoruz. Merkez ilçe dâhil 12 ilçemizin Muhtarlar Toplantısını yıl içerisinde tamamlayacağız. Bu toplantılarda sizler sorun ve taleplerinizi bizlere iletiyorsunuz. Bizler ve çalışma arkadaşlarımız elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Mahalli idareler seçimleri yaklaşıyor. İnşallah memleketimiz ve bizler için hayırlı bir seçim olur. Seçimlere girecek Muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.


Vali AKTAŞ’ın konuşmasının ardından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM tarafından Kadına Yönelik Şiddet konusunda bir sunum gerçekleştirdi. Daha sonra Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Öcal ÖZDEMİR de İmar Barışı konusunda bilgilendirme sunumu yaptı.

Toplantı Çerkeş vuslat haberin imtiyaz sahibi Turhan DEMİR’İN soruları damgasını vurdu turan demir Çerkeş’in sorunlarını iletti “sayın valim ilçede elektrik kesintileri hat safhada sanayi esnafımız özellik ile AYTAÇ ORGANİZE SANAYİ VE TAVUK ÜRETİCİLERİ mağdur oluyor. Ayrıca 5 yıldır YİBO üniversite bir türlü gelmedi. 25 yıldır gelmeyen okula edeilen masraf israftır harcanan on tirolyonların hatırına okulumuz gelsin. Öğretmenlerden doktorlara kadar eksik kadromuz çok. Birde imar barışı hakkında ilçe içersinde mandıralar oldukça çok nüfus artıkça mahalle içinde kalıyor 5 bin nüfus olan yerde mahalle içine yapılamaz deniliyor mahalle içine mandıra yapan ve imar barışından faydalanan birisi şikâyet edilirse ne olur.” diyerek sorunlarımızı aktardık.

Elektrik haricinde sorunu haricinde olumlu bilgi aldık elektrik sorunu hakkında konuşan tedaş Çankırı müdürünün açıklamaları salondakileri tatmin etmedi. Muhtarların soru ve taleplerini dile getirmelerinin ardından sona erdi. Toplantının ardından Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’ Çerkeş Belediye Başkanı Hasan SOPACI tarafından ilçede yapılan ve yapılacak olan yeni projelerle ilgili bilgi verildi.

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

Benzer Haberler

Yorum Yapın

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu